Poznaj naszych instruktorów

zarrrr

ZARA KLAUDIA ZAREMBA

założycielka szkoły, instruktorka (DANCEHALL, TWERK, HIGH HEELS)

Dyplomowana instruktorka tańca ze specjalnością dancehall oraz certyfikowana instruktorka zumby. Studentka pedagogiki o specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Od najmłodszych lat uwielbia taniec. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od hip hopu, ale próbując odnaleźć swój ukochany styl, w roku 2008 trafiła na dancehall, który pochłonął ją w całości. Teraz oprócz dancehallu uwielbia również takie style jak twerk i high heels. Od 2010r. instruktorka tańca, uczyła dancehallu grupy początkujące oraz średniozaawansowane Venus2. Prowadziła również zajęcia dla małych dzieci w wieku przedszkolnym (podstawy hip hopu połączone z krokami dancehallowymi). Instruktorka dancehallu na obozach tanecznych i warsztatach. Założycielka, choreografka i tancerka grupy Angry Chicks, z którą bierze udział w wielu zawodach i pokazach (m.in. 2 miejsce na To the World. Holiday Dancehall Fest. , występ w programie Got To Dance).

Jako solistka brała udział w wielu eventach. Oto niektóre z nich:

– DANCEHALL OR DIE 2015 (2 miejsce)

– DANCEHAL FEVER 2015 (2 miejsce)

– SWAGG ATTACK – ★BERLIN’S BEST DANCER★ 2012 w Niemczech (finał)

– QUEENS STYLE ZONE 11 Ostrava 2012 (finał)

– To The world. Holiday Dancehall Fest. (4 miejsce solo, 2 miejsce ekipą)

– Shake Your Booty 2011 (3 miejsce)

– Dancehall Queen 2009 oraz 2011 (półfinalistka)

– Urban Dance Meeting 2010 (półfinalistka w dancehallu)

Uczestniczka licznych pokazów i koncertów, m.in. East West Rockers, Junior Stress, „Kontruderzenie”, Mrokas Aifam, Wielkie Grillowanie, Juwenalia Poznań oraz w wielu zawodów hip hopowych z grupą BORN TO DANCE. Swój warsztat szlifowała m.in. u takich sław jak: Sri Lanka Rifical(Jamajka), Blaakow, AYA, Tweet Boogie(New York), Camron One Shot, Jiff di Bossmann, Sonia S., Lil’Gbb, Mad Mike i wielu innych.
Na swoich zajęciach chce przede wszystkim pokazać, że dancehall to nie tylko „suche” kroki i shake, ale przede wszystkim czucie, poznanie kultury, interpretacja muzyki, nie zapominając przy tym o odpowiedniej technice i nazewnictwie. Na zajęciach twerk i high heels pragnie pokazać jak wielka siła tkwi w kobietach. Stawia na to, aby każda pani będąca na tych zajęciach była świadoma swojego ciała i atutów. Natomiast zajęcia zumby to oczywiście czyste szaleństwo, strata kilogramów i zabawa do największych hitów.

loooool

LOLA KAROLINA MARTYNIUK

20instruktorka (DANCEHALL, VIDEOCLIP DANCE)

Założycielka, choreografka i tancerka grupy Angry Chicks. Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat, ale dopiero 4 lata temu trafiła na dancehall, który stał się jej sposobem na życie. Prowadzi zajęcia, warsztaty oraz tworzy niesamowite choreografie. Lola uwielbia bawić się muzyką, tańczy nie tylko do czystej muzyki dancehallowej, ponieważ uważa że trzeba być otwartym na nowości i przede wszystkim chce zaskakiwać nowatorskimi pomysłami. Cały czas się rozwija i uczestniczy w warsztatach. Szkoliła się u takich sław jak: Andrey Boyko, Aya, Camron One Shot, Jiff di Bossmann, Tweet Boogie, Mad Mike, Lil’Gbb.

Jako solistka oraz ze swoją ekipą Angry Chicks brała udział w wielu eventach. Oto niektóre z nich:

– DANCEHALL OR DIE 2015 (2 miejsce)

– DANCEHAL FEVER 2015 (2 miejsce)

- QSZ#16 Cropp Dance Battle, Ostrava-Czechy, 2014 (1 miejsce)

– To The world. Holiday Dancehall Fest. (4 miejsce solo, 2 miejsce ekipą)

- To the World. Holiday Dancehall Fest, Gdańsk (2 miejsce)

- Na Ulicach Mista Jam, Poznań (3 miejsce)

- udział w programie Got To Dance

Na swoich zajęciach kładzie nacisk na znajomość dancehallowych kroków, fantazyjne kombinacje w choreografiach oraz energiczny freestyle. Każde jej zajęcia są pozytywne i nastawione na przekazanie jak największej wiedzy podopiecznym.

szwaaaa

PIOTR SZWARC

instruktor (STREET DANCE)

Piotr Szwarc pochodzi z Poznania. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął pod koniec 2009 roku. Tańczy popping, b-boying. Interesuje się tańcem, historią oraz innymi elementami kultury hip-hop.
Uczestniczył w takich programach jak: 8 edycja You Can Dance – Po prostu tańcz , 3 Edycja Mam Talent, Got To Dance. Założył grupę taneczną ‚Need 4 Beat’
Organizator takich imprez jak trzy edycje warsztatów Popping4Poznań – Zaproszając przy tym takich popperów jak ( Kaczorex, Lipskee,Fantom,Bienio,Tempsick,PopKate,Alkowy,Bestia,Stanley,Ufo,Pitzo ) !

Prezentował się oraz współpracował między innymi z: Diamante Wear , Plus , MTP-Międzynarodowe Targi Poznańskie , Art-Dance , B2D , Ray-Ban , PGA-Poznań Game Arena
Posir , WSB-Wyższa Szkoła Bankowości , Jake-Vision , Akademia Judo , Undergrande , Warsztatownia Artystyczna , King-Cross , Arena Poznań , Polsat ‚Got To Dance’ , TVN ‚Mam Talent’ , YCD.

Najważniejsze osiągnięcia :
– Stage Me Oryginals 2013 (1 miejsce)
– Contest Mikołajkowy 2014 (1 miejsce)
– Górska Bitwa 2014 (2 miejsce)
– Battle Of The South 2014 (4 miejsce)
– 2 etap w programie Mam Talent 3

paulaaa

PAULINA SMAŚ

instruktor (VOGUING, HIP HOP CHOREOGRAPHY)